JEUGD COMPETITIE WORLD TOUR ORANJE



Dit zijn de teams die dit voorjaar competitie spelen in de World Tour categroie
ORANJE:

Santana 1

Eva Bot
Sep Dekker
Elin Schuurman
Minke Swart
Merlijn Boon
Marc Blom

Actuele standen en uitslagen
Voor de eerste wedstrijden van 19 maart t/m 16 april klik
HIER.
Voor de laatste wedstrijden van 11 juni t/m 26 juni klik
HIER.

Speelschema Santana 1


Datum Tijdstip Locatie    
Zondag 19 maart 9.00 uur HTC Santana, Hoogkarspel
Zondag 26 maart   TV Atlas, Andijk  
Zondag 2 april 9.00 uur Enkhuizer T.C., Enkhuizen
Zondag 16 april   TV De Kaag, Wervershoof
Zondag 11 juni   TV Hoog-Op, Opmeer
Zondag 18 juni   TV De Drieban, Venhuizen
Zondag 25 juni 9.00 uur HTC Santana, Hoogkarspel


Santana 2

Casper Kreeft
Jorrit Brozius
Max de Haan
Marc Jan Goossens
Cas Gillebaard
Olivier Wever


Actuele standen en uitslagen
Voor de eerste wedstrijden van 19 maart t/m 16 april klik HIER.
Voor de laatste wedstrijden van 11 juni t/m 26 juni klik HIER.

Speelschema Santana 2

Datum Tijdstip Locatie    
Zondag 19 maart 9.00 uur LTC Wings, Oosterblokker
Zondag 26 maart 9.00 uur Enkhuizer TC, Enkhuizen
Zondag 2 april   TV De Drieban, Venhuizen
Zondag 16 april 9.00 uur LTC Wings, Oosterblokker
Zondag 11 juni 10.00 uur TV De Hulk, Hoorn  
Zondag 18 juni 9.00 uur HTC Santana, Hoogkarspel
Zondag 25 juni 9.00 uur TV Hoorn  

Santana 3

Tim Spil
Alyssa van Doorn
Lynn Westland
Channa Zuidinga
Tess Rorije
Marissa Reus


Actuele standen en uitslagen
Voor de eerste wedstrijden van 19 maart t/m 16 april klik HIER.
Voor de laatste wedstrijden van 11 juni t/m 26 juni klik HIER.

Speelschema Santana 3

 
Datum Tijdstip Locatie    
Zondag 19 maart 9.00 uur TV Swaegh, Zwaag  
Zondag 26 maart 12.00 uur TV Hoorn, Hoorn  
Zondag 2 april   TV De Balletuin, Zwaag
Zondag 16 april 9.00 uur HTC Santana, Hoogkarspel
Zondag 11 juni 9.00 uur HTC Santana, Hoogkarspel
Zondag 18 juni 9.00 uur Enkhuizer T.C., Enkhuizen
Zondag 25 juni   TV Atlas, Andijk  

Santana 4

Benten Adriaans
Zed Bood
Liam van der Wijngaart


Actuele standen en uitslagen
Voor de eerste wedstrijden van 19 maart t/m 16 april klik HIER.
Voor de laatste wedstrijden van 11 juni t/m 26 juni klik HIER.
 
Speelschema Santana 4

Datum Tijdstip Locatie    
Zondag 19 maart 10.00 uur HTC Santana, Hoogkarspel
Zondag 26 maart 10.00 uur TV De Hulk, Hoorn  
Zondag 2 april   TV Hoog-Op, Opmeer
Zondag 16 april   TV Wognum, Wognum
Zondag 11 juni   TV Swaegh, Zwaag  
Zondag 18 juni   TV De Kaag, Wervershoof
Zondag 25 juni 9.00 uur LTC Wings, Oosterblokker